Poradnia Zdrowia Psychicznego

Nasi lekarze:

  • psychiatra dr n. med. Łukasz Lubosik
  • psychiatra dr n. med Magdalena Flinik-Jankowska

Rejestracja:
tel. 52 343 07 69

poniedziałek – piątek
godz. 8.00 – 20.00

 

Centrum Zdrowia Psychicznego Przychodni Bajka mieści się w budynku, przy ul. Ewy Szelburg-Zarembiny 23. W ramach Centrum działają dwie poradnie: Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych i Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Dorosłych. Dzięki oddzielnej lokalizacji nasi pacjenci mają zagwarantowaną intymność, anonimowość i kameralne warunki spotkań.

Specjaliści z dziedziny psychiatrii diagnozują, leczą i udzielają wsparcia pacjentom, będącym pod opieką poradni. Mogą przepisywać leki, wystawiać zwolnienia lekarskie, jeżeli jest potrzeba zalecą odpowiednią psychoterapię: wglądową, poznawczo-behawioralną, rodzinną, terapię małżeńską.

Rejestracja do poradni odbywa się drogą telefoniczną: 52 343 07 69 lub osobiście w budynku głównym Przychodni Bajka, przy ulicy E. Szelburg Zarembiny 19 (100 m obok Centrum Zdrowia Psychicznego). Nie jest wymagane skierowanie.

W Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Dorosłych, w kameralnych i przyjaznych gabinetach pacjenci mogą skorzystać z wizyt psychologicznych. Dla dzieci przygotowany jest specjalny gabinet, w którym znajduje się kącik z zabawkami oraz materiałami edukacyjnymi, dzięki czemu spotkanie z psychologiem przebiega w miłej atmosferze.

Zakres świadczeń w poradni psychologicznej to m. innymi:

Leczenie zaburzeń zdrowia psychicznego. Badania, diagnoza, konsultacje, poradnictwo, wsparcie, interwencja kryzysowa. Terapie: grupowa, rodzinna, indywidualna, partnerska. Socjoterapia. Warsztaty edukacyjne. Opinie.

Do psychologa wymagane jest skierowanie od lekarza.

Kontakt

Podstawowa Opieka Zdrowotna oraz poradnie specjalistyczne

 

ul. Ewy Szelburg-Zarembiny 19, Bydgoszcz Fordon

52 343 07 69

rejestracja@przychodniabajka.pl

Centrum Zdrowia Psychicznego da dorosłych oraz poradnia psychologiczna dla dzieci i dorosłych

ul. E. Szelburg-Zarembiny 23, Bydgoszcz Fordon

52 343 07 69

Rehabilitacja Przychodnia Bajka

 

 

ul. W. Rzeźniackiego 4a, Bydgoszcz Fordon

52 506 57 69

rehabilitacja@przychodniabajka.pl

Skip to content