Rehabilitacja Przychodnia Bajka

Rehabilitacja Przychodnia Bajka mieści się przy ulicy Rzeźniackiego 4a w Bydgoszczy.

W nowoczesnym i kameralnym ośrodku oferujemy pacjentom szeroki wachlarz usług zarówno w ramach umowy z NFZ jaki i prywatnie. Świadczymy usługi w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej oaz rehabilitacji niemowląt i dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w ośrodku dziennym.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry nasi pacjenci szybko wracają do sprawności po urazach, polepszają zdrowie w chorobach przewlekłych, schorzeniach neurologicznych, poprawiają komfort życia w zespołach bólowych.

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i z szacunkiem. W terapii wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt, a kadra fizjoterapeutów wciąż podnosi swoje kwalifikacje.

W ramach rehabilitacji niemowląt i dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w ośrodku dziennym prowadzimy ocenę i indywidualną terapię pacjentów metodami: Vojty, NDT Bobath, PNF, Si

(m. in. wcześniactwo, zaburzenia napięcia mięśniowego, asymetria, dysplazja bioder, zespoły wad wrodzonych neurologicznych i ortopedycznych)

Terapii dopełniają konsultacje z lekarzem rehabilitacji, neurologiem dziecięcym, psychologiem oraz neurologopedą. Prowadzona jest również terapia zajęciowa integracji sensorycznej.

Oferujemy:

  • Terapię falą uderzeniową, laserem wysokoenergetycznym
  • Terapię manualną (masaż tkanek głębokich, IASTM, FDM, suche igłowanie, kinesiotaping, osteopatia wiscelarna, terapia manualna Mulligana, dotyk dla zdrowia)
  • Rehabilitację urazów sportowych
  • Fizjoterapię kobiet (problem nietrzymania moczu i stolca, obniżenie narządów miednicy mniejszej, fizjoterapia w połogu)
  • Ćwiczenia indywidualne z terapeutą
  • Hydroterapię, magnetoterapię, krioterapię, elektroterapię, światłolecznictwo
  • Masaż całego ciała, częściowy, sportowy, kręgosłupa, bańką, wspomagający odchudzanie, relaksacyjny, drenaż limfatyczny
  • Konsultacje fizjoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Ocenę Wad postawy, diagnostykę stóp
  • Rehabilitację dzieci metodami Vojty, NDT Bobath, PNF, Si

Kontakt

Podstawowa Opieka Zdrowotna oraz poradnie specjalistyczne

 

ul. Ewy Szelburg-Zarembiny 19, Bydgoszcz Fordon

52 343 07 69

rejestracja@przychodniabajka.pl

Centrum Zdrowia Psychicznego da dorosłych oraz poradnia psychologiczna dla dzieci i dorosłych

ul. E. Szelburg-Zarembiny 23, Bydgoszcz Fordon

52 343 07 69

Rehabilitacja Przychodnia Bajka

 

 

ul. W. Rzeźniackiego 4a, Bydgoszcz Fordon

52 506 57 69

rehabilitacja@przychodniabajka.pl

Skip to content